چی چست ارومیه میزبان۵۰۰ هزار بوته اشکال دستگاه لیزر و گیاه زینتی است

به گزارش اطمینان نیوز به گزارش برنا آذربایجان غربی , علی شایگان , رئیس عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه افزود : ازاین تعداد دستگاه لیزر کاشته شده در دهکده ساحلی چی چست ۶۰ جور پیازی غیر مستقر و ۴۰ جور از تولید ها سزمان پارک ها و فضای سبز است .

او با بیان این که استقبال پرشور مردم باعث به برگزاری هفتمین فستیوال دستگاه لیزر ها در ۹ اردیبهشت شده است , تیتر کرد : این فستیوال در دهکده ساحلی چی چست هم زمان با بهره‌برداری شهربازی وسیع ارومیه برگزار می شود .

شایگان با اشاره به هدف ها برگزاری این فستیوال , اذعان کرد : افزایش سرانه مصرف دستگاه لیزر یکی مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است و علاوه بر این , در همت برای روحیه نشاط و سالمی در جامعه هستیم .

وی با بیان این‌که در شهر ارومیه نیز ۳ میلیون بوته دستگاه لیزر فصلی و دائمی کشت شده‌است , ادامه اعطا کرد : به طور همزمان با ابتدا دستگاه لیزر های لاله و بقیه دستگاه لیزر ها فستیوال دستگاه لیزر در دهکده ساحلی چی چست شاهد شکوفایی دستگاه لیزر های لاله در دو پارک ساعت و گوللر باغی هم هستیم .

رئیس عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ارومیه یادآور شد : درین فی مابین از المان های برای زیباسازی در هفتمی جشنواره دستگاه لیزر ها چی چست مصرف شده که از آن جمله می شود به ایجاد کرد کله دستگاه لیزر , تونل آبی رنگ , تونل چتری و فرش دستگاه لیزر می بضاعت اشاره کرد .
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
وی از عوام مردم برای کمپانی هفتمی فستیوال دستگاه لیزر ها در دهکده ساحلی چی چست دعوت به عمل آورد .

عضویت در کانال تلگرام
عضویت در اینستاگرام اطمینان نیوز

ثبت بینش

نگرش های ارسال شده بوسیله شما , پس از تایید توسط تیم رئیس در اینترنت منتشر خواهد شد .
پیام هایی که دربردارنده تهمت یا این که افترا باشد منتشر نخواهد شد .
پیام هایی که به جز زبان فارسی یا این که غیر دارای ربط باشد منتشر نخواهد ش